www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Талоните за вход

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
googleto

МнениеПуснато на: Сря Фев 06, 2008 8:49 pm    Заглавие: Талоните за вход Отговорете с цитат

Защо беше необходимо това?Става невероятно меле на входа на предното издание бях буквално смачкан от сумати дебели чичковци и лелки стоящи на входа с надежда да влязът без талони първи като пречат на входа и едвам се пропускат тези с талони.Въобще всичко е един голям кошмар.Моля ви вземете мерки за някаква организация преди да е станал някой инцидент!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
giraffe

МнениеПуснато на: Сря Фев 06, 2008 9:28 pm    Заглавие: Re: Талоните за вход Отговорете с цитат

Здравей и благодаря, че подхващаш тази темаSmile
Талоните са безплатни и са създадени за ваше удобство. Без тях наистина щеше да бъде хаос, а те ви гарантират място и за двете представления. Неудобството идва от това, че желаещите да гледат на живо "Комиците" са много повече от капацитета на немалката зала "Люмиер". Съветвам ви следващия път да си резервирате предварително места по телефона, за да сте спокойни и да дойдете 15 минути преди началото на представлението. Проявете добро настроение и такт и ви уверявам, че ще останете доволни и от организацията в залата. Ние правим всичко, което ни е по силите, за да се чувствате комфортно при нас. Забавлявайте се от сърце и оставете грижите навън.
Върнете се в началото
googleto

МнениеПуснато на: Чет Фев 07, 2008 12:33 am    Заглавие: Re: Талоните за вход Отговорете с цитат

[quote="giraffe"]Здравей и благодаря, че подхващаш тази темаSmile
Талоните са безплатни и са създадени за ваше удобство. Без тях наистина щеше да бъде хаос, а те ви гарантират място и за двете представления. Неудобството идва от това, че желаещите да гледат на живо "Комиците" са много повече от капацитета на немалката зала "Люмиер". Съветвам ви следващия път да си резервирате предварително места по телефона, за да сте спокойни и да дойдете 15 минути преди началото на представлението. Проявете добро настроение и такт и ви уверявам, че ще останете доволни и от организацията в залата. Ние правим всичко, което ни е по силите, за да се чувствате комфортно при нас. Забавлявайте се от сърце и оставете грижите навън.[/quote]
Съгласен съм с вас и благодаря за съвета.
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2008 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

с талоните определено е по-лесно намирането на места Cool браво за идеята Wink
Върнете се в началото
s81

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Аз също съм голяма почитателка на ''Комиците''!Обаче останах много разочарована! Обадих се по телефона да си резервирам места, както препоръчвате.И дойде дългоочакваният вторник...Отивам 15 минути преди предаването.И какво се оказва...че талони на мое име няма.....Служителката ми обясни, че не е от екипа на ''Комиците'' и не носи отговорност.Искам да попитам, ами ако бях от провинцията и бях дошла само заради предаването какво правим? Evil or Very Mad За съжаление отидох в кино ''Люмиер'' с нагласата да се забавлявам на воля, а си тръгнах бясна!
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 29, 2008 11:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy От всичко ,което прочетох стигам до извода,че няма нищо по-хубаво от така познатия ни стар БИЛЕТ-купуваш-получаваш Very Happy Very Happy Very Happy,дори и на символична цена!!! Very Happy
мелодии една-две,
малко думи/съвсем обикновени/,
четири-пет щипки луна,
една шепа слънце,стръкче зелено и мъничко земя!!!!
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Пет Фев 29, 2008 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пред киното има хора, който са запазили например 3 билета и някои от групичката им не е дошъл и питат дали на някои му трябва билет. всеки път има поне по 10 човека,на който им се разпаднала групата и ти дават билет. ако наистина искаш да гледаш винаги има начин да влезнеш пък дори и прав да стойш няма значение важното е веселението да е на max.
Върнете се в началото
s81

МнениеПуснато на: Пет Фев 29, 2008 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="summer656"]пред киното има хора, който са запазили например 3 билета и някои от групичката им не е дошъл и питат дали на някои му трябва билет. всеки път има поне по 10 човека,на който им се разпаднала групата и ти дават билет. ако наистина искаш да гледаш винаги има начин да влезнеш пък дори и прав да стойш няма значение важното е веселението да е на max.[/quote]
Да бе, аз защо не ги видях тези дето предлагат талони? Не стига, че ме блъскаха и настъпваха, ами и си загубих времето само.Според мен трябва да има билети на някаква символична цена...Имаш билет - влизаш, нямаш билет - гледаш по телевизията...
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Пет Фев 29, 2008 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз лично имах 1 свободен билет тъй че просто не си се интересувала повечко. а за билетите сългласна съм по 5 кинта и тези без билети да се опраат Cool
Върнете се в началото
s81

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, незнам...Днес вече се надявам да успея да вляза...Обадих се 2 пъти за по-сигурно Razz
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eeeeeee ако нямаш питаи кои има и готово
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети