www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Организацията на турнето в пловдив

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ТУРНЕТО НА КОМИЦИТЕ 2010
Предишната тема :: Следващата тема  

Хареса ли Ви представлението на Комиците?
да
100%
 100%  [ 5 ]
не
0%
 0%  [ 0 ]
не съм бил/а
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 5

Автор Съобщение
tonkata1984

МнениеПуснато на: Сря Авг 18, 2010 1:00 pm    Заглавие: Организацията на турнето в пловдив Отговорете с цитат

Здравейте.
Искам да изкажа възхищението си от представлението на Комиците.Уникални актьори,забавлявахме се много всички,няма спор за таланта на всички актьори.Честно да си призная, не харесвах много Елица и Стунджи,но след като ги чух на живо съм възхитена.Мисля да спра със суперлативите,защото предполагам,че всички са на моето мнение.
Имам само една забележка - изумена съм от това,че не пускаха хората да влизат по-рано,за да се настанят,а изчакаха да се съберат и всички да започнат да се блъскат.Имаше малки деца и възрастни хора,беше адска жега.Всички бяха изнервени и все едно бяхме се събрали пред магазин за хранителни стоки,а не за представление на Комиците,на което всички искат да се забавляват.
Надявам се за следващите представления няма да е така.
Поздрави на целия екип.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
avtshkal

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 6:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано скоро пак има турне! Smile Браво!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ТУРНЕТО НА КОМИЦИТЕ 2010 Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети