www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Руслан Мъйнов
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Герои
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
foty

Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2008 11:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и една нова песен на Руслан със страхотен клип.

тая дума "страхотен " трябва да я сменя вече с друга , че много взех да я повтарям.

"Една Жена"
http://www.vbox7.com/play:5a9d15dc
foty

Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2009 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дааааааа, пак ще имам щастието да видя превъплащението на Руслан в образа на Азис.
Very Happy да не вземе нещо грешка да стане и китаеца да ги обърка Very Happy
_ruslan

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Ное 29, 2009 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

..най-добрия просто!

..обичам гооо! Embarassed

...имах аз други пътища, друг живот, други сънища! нищо няма смисъл- ти си всичко за мен!...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Баба WC

МнениеПуснато на: Вто Яну 12, 2010 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Голям актьор.Аз съм го виждал на живо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_ruslan

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Фев 25, 2010 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на 24.02.2010 му подарих мече..гледах за втори път "Българи от старо време" в Драматичния театър във Варна, но първия път забравих да се снимам с него, щото като го видях се вцепених! толкова беше хубав! и още е много секси и хубав!... Embarassed ...и какъв глас има... Embarassed ...обаче сега имам автограф на негова снимка 2 снимки с него-една обикновена и една, на която го целувам по бузката.. Embarassed питах го дали може да го целуна и той милия се съгласи! най-хубавото нещо в живота ми! като го целунах му казах, че го обичам... Embarassed ..знаете ли колко хубаво миришеше.. Embarassed ...като излязох от театъра бягах из центъра по къс ръкав, а беше много студено! обаче тогава не усещах нито студ, нито глад, нищо друго, освен неописуемо щастие, че след толкова години пораснах малко и най-накрая успях да го целуна! Wink ...вечерта не съм спала, но пък ми беше по-лесно да стана за даскало.. Laughing ...мога да му кажа само, че го обичам страшно много и искам да го видя пак, и пак, и пак, и пак! Embarassed ...обичам те! обичам теее! Embarassed

...имах аз други пътища, друг живот, други сънища! нищо няма смисъл- ти си всичко за мен!...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ruslana_mainova

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2011 2:05 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

Руслан е едно УНИКАЛНО съкровище,което много обичам! Харесва ми всичко каквото прави,защото го прави с много вкус и с любов..! Преди не ми правеше толкова впечатление в Комиците,а повече ми привличаше вниманието песните му. Баладите са му изключително хубави,със много смислен текст,и прекрасна музика. А останалите му песни,определено къртят мивки Very Happy "Тъпа овца" и така нататък. Та до колкото като актьор Руслан много си го бива за това,всичките му скечове са добри,и ми харесват! Имам специална тетрадка направена специално за него,в която са текстовете на песните му,негови снимки,а сега ще записвам и скечовете му. Не знам какво ми става,но ден след ден все повече и повече ме кефи този човек! ОБИЧАМ ТЕ РУСЛАНЧО!!!

И както казах вече мразя да съм сам...
Защо ли те усещам,а не си до мен?
Да те обичам и да мога да те разбера,
аз вече знам,че са различни две неща!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Герои Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети