www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо Комиците не си платиха 2400 лв?

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> КОМИЦИТЕ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kasper

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Сеп 02, 2011 8:06 pm    Заглавие: Защо Комиците не си платиха 2400 лв? Отговорете с цитат

Искам да изкажа възмущението си от Комиците - никога не съм си представял, че може да има толкова дребни търгаши!!! Става въпрос за двете участия на Летния театър в Бургас!
Билетите за участията са били продадени на 100% , като Летния театър има 2400 места, наема който Община Бургас е поискала е 1200 лв. с ДДС за всеки един от дните на мероприятието. Явно им са се видяли много и "СКЪПЕРНИЦИТЕ" са писали писмо до Общината и конкретно малоумният ни кмет, който им е разрешил да ползват Летния театър БЕЗПЛАТНО!!!
Въпросът ми е какво си купихте с тези 2400 лв., които платихме ние - Бургаските граждани ... кебепченца, кюфтенца ... ЖАЛКО за прекрасните актьори Кр.Лафазанов, Руслан ... любо нейков не е между тях .. и не напразно изписвам името му с малки букви - той си знае защо! Толкова дребна душица ... чак се отвращавам .. ПФУ!
Поне ги дарете тези 2400 лв. за благотворителност има толкова малки деца, които се нуждаят от опереции ... или сте оперирани от СЪВЕСТ?!
П.П. По колко Ви бяха билетите 20лв.? Радвам се че не си купих!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> КОМИЦИТЕ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети