www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Надявам се да прочетете този пост! :)
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
talismana

Местожителство: В ада

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 10:17 pm    Заглавие: Надявам се да прочетете този пост! :) Отговорете с цитат

Здравейте,
видях, че някои тук много оплюват и Комиците и Слави Трифонов и просто не виждам причина.
Аз съм на 20г. гледам Слави, хм.... мисля, че от самото начало тоест "Каналето" после мисля, че беше "Хъшове" и т.н.
Немога да разбера какъв ви е проблема...
Така, след като дойде времето на "Шоуто на Слави Трифонов" все още гледах предаването и после ми писна... все нямах време, все си имах друга работа и т.н.
Но! Започнах пак да го гледам след като започна "Вечерта на актьора"...
Мдам.... Ужасно много ми харесват тия момчета... Най-много ме радва Любо Нейков (Христосков) мисля, че беше... както и да е - много хора като Любо Нейков и др. не ги помня много многоSmile започнах да ги гледам от там. Предполагам всички знаеме, че Руслан Мъйнов беше певец Smile
Мдамз, вижте го сега и той също си намери призванието и сега е уникален както и другите...
Какво по дяволите ви пречат хората ? Никой не може да каже кой от каде е тръгнал...
Хората това умеят и това правят... много ми харесва новото предаване направо е чук. Още не съм го посетил, но мисля да се отбия скоро Smile ха... забравих си мисълта Smile както и да е Smile да продължа на там... Незнам колко ще прочетете това, но все пак мисля да го допиша до край...
Това предаване в момента много ми харесва..., само че нещо не виждам Любо Нейков, страшно много ме кефи този човек, както и другите! Предаването е наистина много добро... Но! Според мене има само една голяма грешка в него...
Как може такова хубаво предаване да го давате само 1 път седмично ???
Стига бе хора Smile Дайте да се смеем, на българския народ му трябва малко смях...
Давайте го по-смело! Предаването е супер...
Просто игнорирайте тези лапета които постоянно критикуват предаването и говорят глупости... Според мен трябва да го пускате по-често...
Кой каквото може - това прави Smile Вие сте най-добрите в това което правите според мен... Аз също съм голям идиот, но Вие просто ме биете от всякаде Smile

[b]ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ВСЕ ТАКА[/b]

П.С : Предполагам съм ви омръзнал вече Smile айде лека вечер на всички
П.С 2 : Наистина се замислете... заслужава си да го пускате по-често това предаване Smile
summer656

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е така когато е само петък е по-забавно с нетърпение се чака Wink аз съм си да остане само 1 път в седмицата но да има повторение без значение кои ден и в колко часа но трябва да има повторение защото не всеки може да го гледа точно в петък. за жалост аз днес бях на концерт и го испуснах но за радост го гледах на записванто. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Punisher2

Местожителство: YoU DonT WaNna KnoW

МнениеПуснато на: Съб Ное 03, 2007 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zna4i as mnogo si obi4kam slavi i komicite no iskam da kaja 4e na slavi producentite malko se povtarqt da kaja.vse pak mi haresvat te sa edinstveni a sega s1s tancuvai 2 pak udrqt hita na vbox i BTV Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
summer656

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2007 12:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен лично танцуваи с мен 2 и шоуто на слви хич не ми харесват и за тва не ги и гледам.слави почна да се повтаря и е скушен.
Върнете се в началото
giraffe

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 12:00 pm    Заглавие: Re: Надявам се да прочетете този пост! :) Отговорете с цитат

[quote="talismana"]Здравейте,
видях, че някои тук много оплюват и Комиците и Слави Трифонов и просто не виждам причина.
Аз съм на 20г. гледам Слави, хм.... мисля, че от самото начало тоест "Каналето" после мисля, че беше "Хъшове" и т.н.
Немога да разбера какъв ви е проблема...
Така, след като дойде времето на "Шоуто на Слави Трифонов" все още гледах предаването и после ми писна... все нямах време, все си имах друга работа и т.н.
Но! Започнах пак да го гледам след като започна "Вечерта на актьора"...
Мдам.... Ужасно много ми харесват тия момчета... Най-много ме радва Любо Нейков (Христосков) мисля, че беше... както и да е - много хора като Любо Нейков и др. не ги помня много многоSmile започнах да ги гледам от там. Предполагам всички знаеме, че Руслан Мъйнов беше певец Smile
Мдамз, вижте го сега и той също си намери призванието и сега е уникален както и другите...
Какво по дяволите ви пречат хората ? Никой не може да каже кой от каде е тръгнал...
Хората това умеят и това правят... много ми харесва новото предаване направо е чук. Още не съм го посетил, но мисля да се отбия скоро Smile ха... забравих си мисълта Smile както и да е Smile да продължа на там... Незнам колко ще прочетете това, но все пак мисля да го допиша до край...
Това предаване в момента много ми харесва..., само че нещо не виждам Любо Нейков, страшно много ме кефи този човек, както и другите! Предаването е наистина много добро... Но! Според мене има само една голяма грешка в него...
Как може такова хубаво предаване да го давате само 1 път седмично ???
Стига бе хора Smile Дайте да се смеем, на българския народ му трябва малко смях...
Давайте го по-смело! Предаването е супер...
Просто игнорирайте тези лапета които постоянно критикуват предаването и говорят глупости... Според мен трябва да го пускате по-често...
Кой каквото може - това прави Smile Вие сте най-добрите в това което правите според мен... Аз също съм голям идиот, но Вие просто ме биете от всякаде Smile

[b]ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ВСЕ ТАКА[/b]

П.С : Предполагам съм ви омръзнал вече Smile айде лека вечер на всички
П.С 2 : Наистина се замислете... заслужава си да го пускате по-често това предаване Smile[/quote]

Ето, това е мнение, към което се присъединявам и аз. Хубаво е да се смеем повече и по-често. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е то петък вечер е най-готината вечер и смяхът от петък ми е достатачен за цялата седмица хихихи който ходи на комиците на живо се смее по три път (на първото шоу,на второто шоу и в петък)тъй че достатачно е хихихи
Върнете се в началото
talismana

Местожителство: В ада

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е да ама аз примерно нямам толкова свободно време и за това... ма както и да е
summer656

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еми те го повтарят от 3 часа сутринта във вторник ако не се лъжа.
Върнете се в началото
giraffe

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се лъжеш, повторението е във вторник Laughing
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ееее супер съм брее хихихих аз го гледах и пак си се смях вече го гледам за 4 път и се се смея. тва са те комиците Cool
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2008 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="summer656"]е така когато е само петък е по-забавно с нетърпение се чака Wink аз съм си да остане само 1 път в седмицата но да има повторение без значение кои ден и в колко часа но трябва да има повторение защото не всеки може да го гледа точно в петък. за жалост аз днес бях на концерт и го испуснах но за радост го гледах на записванто. Wink[/quote]
Гледай в нетерата-там има всички предавания. Very Happy
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2008 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хехехехе намерило се на кои да го казваш Laughing Laughing аз не изпускам да го гледам на живо, след като го гледам на живо , после и в петък и после в нетерата и след това и повторението във вторник от 3 часа Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Лелемале

Местожителство: някъде под звездите

МнениеПуснато на: Пет Фев 08, 2008 7:18 pm    Заглавие: Защо? Отговорете с цитат

Защо?Rolling Eyes е нужно да се сравняват" Комиците"и "Шоуто на Слави"?Гледам и двете предавания и те по съвършено различен начин успяват да ме забавляват.Актьорите никой не ги "прави".Те са саморасляци, уникати!Успяват да ни накарат да плачем от смях и да забравим битовизмите.Виждам, че форумите са пълни с неграмотни опити за изразяване на мнения.Това говори единствено, че все още има хора, оперирани от чуство за самокритичност.Цялата агидка на Комиците е бисер, заради който отлагам всички планове за петък вечер!Страхотни сте!Не спирайте да правите това, което умеете най-добре-да ни разсмивате! Razz Успехи!
summer656

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2008 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

темата със сравненията мисля че се изчерпа.няма смисъл да се спори всеки си има мнение Wink
Върнете се в началото
Лелемале

Местожителство: някъде под звездите

МнениеПуснато на: Чет Фев 21, 2008 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има разлика между спор и риторичен въпрос, мисля...
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети