www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кратка автобиография на Продуцента на предаването

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Герои
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2008 3:01 pm    Заглавие: Кратка автобиография на Продуцента на предаването Отговорете с цитат

Роден е на 02.05.1968 г. в София. Има по-голяма сестра – икономист по професия. Майка му е инженер, а баща му е работел в общината. В момента и двамата са пенсионери. Началното си образование Евтим завършва в “112-то училище” като първенец на випуска по успех. След това учи в “9-та гимназия”, но решава да се премести в Строителния техникум, в паралелка “строителство и архитектура”. Преди казармата кандидатства във ВИАЗ. Записва геодезия, с цел да се прехвърли в архитектура. От 1987 г. до 1989 г. служи в НШЗО “Христо Ботев” град Плевен. След като се уволнява завършва ВИАЗ, специалност инженер-геодезист. Дипломната му работа е да направи кадастрален план на пазарджишко село. Явява се на конкурс за предаването “Ку-ку”, където от 1991 г. започва като репортер. Първото му интервю е с Петър Слабаков. След това става водещ-редактор и като автор, прави всяко трето предаване. Следват “Каналето”, “Хъшове”, “Шоуто на Слави”. Продуцент на “Вот на доверие”, "Сървайвър-Експедиция Робинзон","Комиците".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2008 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иии, ама много ме е яд... Обърках подфорума Embarassed -моля, модераторите да я прехвърлят , където са и другите автобиографии.
Ох, пак съм аз. Пиша си сама като лудите. Сега виждам, че не съм объркала мястото, където е трябвало да си пусна темичката.Доволна съм от себе си. Very Happy
Самър 656 , ти как досега не пусна автобиография на Е.М.? Как можа да допуснеш да те изпреваря?
Twisted Evil
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2008 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахахаха за ко ми е да пускам- аз си знам всичко за него, които незнае има google за тая работа Razz Razz Wink Laughing иначе поздравляние. информацията ти е добра. Laughing Laughing Laughing има още какво да се желае. Но за феновете му тази информация е идеална. Cool
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Чет Яну 24, 2008 9:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, ами включи се и ти с някакфо инфо. Аз това намерих-от архива на "Шоуто на Слави" Laughing .
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Чет Яну 24, 2008 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еееее тази информация е добра стига за феновете това е достатачно Cool

ако искаш кажи някои випрос и аз ще вида дали ще ти оговоря Rolling Eyes Cool
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пон Фев 04, 2008 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде, бе самър къде се загуби? Ти, ако не пишеш, този форум ще замре. Гледа ли Л.Н. в "Търси се" по БТВ?
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Чет Фев 14, 2008 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="summer656"]еееее тази информация е добра стига за феновете това е достатачно Cool

ако искаш кажи някои випрос и аз ще вида дали ще ти оговоря Rolling Eyes Cool[/quote]
Нямам въпроси.
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Чет Фев 14, 2008 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

оооо как да не го гледах беше суперрр и Евтим говори и Иван Колев говори а какъв смях паднаааа още го гледам секи ден като се върна от даскало и сядам на компютара и си пускам предаването на запис и гледам и се хиля и хиля Laughing
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2008 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Милошев, нали вие ще бъдете водещ на ток-шоуто в Сървайвър 3? Cool
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Герои Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети