www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Любо Нейков : ...

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Герои
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
betitu

Местожителство: Горна Оряховица city =)

МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 11:22 pm    Заглавие: Любо Нейков : ... Отговорете с цитат

[img]http://i.dir.bg/CMS/2007/01/24/6_461c9.jpg[/img]

[b][size=18][/size]В интервю за сп. Слава, Любо Нейков споделя, че не е в лоши взаимоотношения с Дългия и дори много го обича.
Любо добавя, че “Комиците“ е шоу, което няма връзка със Слави и раздялата им не е ПР стратегия, а просто времето за подобна стъпка е дошло. Отговаря и на въпроса дали има връзка между него и Генка Шикерова, за която се смята, че може дори да стане причина за развода на актьора. Любо казва, че такова нещо няма и това е просто една от страните на известността. „В личен план всичко е наред“ - казва симпатичният актьор.[/b]
summer656

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 12:13 am    Заглавие: ха Отговорете с цитат

хахаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bref_

Местожителство: България, София

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

betitu защо си ни копирала част от статия, която смятам че Нейков не е давал. Списание Слава е жълто, клюкарско списание което се основава на слухове и лъжи. Всички знаем как тези жълтурковци си изкарват хляба. Недейте да забърквате човека в ненужни скандали.
Върнете се в началото
betitu

Местожителство: Горна Оряховица city =)

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не го забърквам Smile Видях го в един сайт и ми се стори интересна статия Razz
bref_

Местожителство: България, София

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ОК.
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 6:01 pm    Заглавие: ха Отговорете с цитат

хахахах без жълти всетничета и списания моляяя Cool
Върнете се в началото
aktualna

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="bref_"]betitu защо си ни копирала част от статия, която смятам че Нейков не е давал. Списание Слава е жълто, клюкарско списание което се основава на слухове и лъжи. Всички знаем как тези жълтурковци си изкарват хляба. Недейте да забърквате човека в ненужни скандали.[/quote]
и аз така мисля. В началото на този месец бях при приятели в Лондон. Там българите много често се събират. Та едно момче /не го познавам/, каза че познава Л. Нейков и че той е в Лондон на почивка с жена си /често ходел на участия там/ . Друго момче не след дълго го доведе. Бях на седмото небе от щастие. Унемях, когато се появи. Аз съм му голяма фенка. Трябва да ви кажа, че той е страхотен човек, весел, добродушен, наивен, абе готин. И слуховете, че се развежда и че има любовна връзка са ДОЛНА ЛЪЖА. Запознах се и с жена му. Много мила, скромна идобродушна дама. Казва се Гинка Н. Любо все повтаряше, че си обича съпругата. Държаха се за ръце през цялото време. Разбрах, че са женени от 9 год. Обичат се много силно. Всичко останало са клюки от жълнана преса. Понеже нямат информация за жена му и хайде да очерним човека. Това което разбрах е, че тойвсе още е ужасно влюбен в жена си. Самият той каза да не четем жълти вестници и списания. Те се стремят само към бърза печалба. Измислят си глйупости за хората вместо да взимат истински интервюта.
Върнете се в началото
mirel4etoo

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха-ха-ха!Те от това списание много често пишат глупости и си измислят
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tralala

Местожителство: У нас си

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="aktualna"][quote="bref_"]betitu защо си ни копирала част от статия, която смятам че Нейков не е давал. Списание Слава е жълто, клюкарско списание което се основава на слухове и лъжи. Всички знаем как тези жълтурковци си изкарват хляба. Недейте да забърквате човека в ненужни скандали.[/quote]
и аз така мисля. В началото на този месец бях при приятели в Лондон. Там българите много често се събират. Та едно момче /не го познавам/, каза че познава Л. Нейков и че той е в Лондон на почивка с жена си /често ходел на участия там/ . Друго момче не след дълго го доведе. Бях на седмото небе от щастие. Унемях, когато се появи. Аз съм му голяма фенка. Трябва да ви кажа, че той е страхотен човек, весел, добродушен, наивен, абе готин. И слуховете, че се развежда и че има любовна връзка са ДОЛНА ЛЪЖА. Запознах се и с жена му. Много мила, скромна идобродушна дама. Казва се Гинка Н. Любо все повтаряше, че си обича съпругата. Държаха се за ръце през цялото време. Разбрах, че са женени от 9 год. Обичат се много силно. Всичко останало са клюки от жълнана преса. Понеже нямат информация за жена му и хайде да очерним човека. Това което разбрах е, че тойвсе още е ужасно влюбен в жена си. Самият той каза да не четем жълти вестници и списания. Те се стремят само към бърза печалба. Измислят си глйупости за хората вместо да взимат истински интервюта.[/quote]
а това за Слави че са още приятели лъжа ли е?
aktualna

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чак приятели не, просто не са врагове. Все пак вече са конкуренти.
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 7:19 pm    Заглавие: хах Отговорете с цитат

да те са конкоренти тва е факт Cool
Върнете се в началото
irina mitkova

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

princesite sa veliki da ne govorim za princa
bez tova shou ne moga da si legna v petak
lubo neikov e velik aktor Laughing Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
summer656

МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

оооо принцесите нямат равни съпер мацки Wink
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Герои Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети