www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Deep Zone...

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Да, ама не
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
galenka

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2008 10:10 pm    Заглавие: Deep Zone... Отговорете с цитат

Адски съм възмутена от участието на Дийп Зон Проджект в последното предаване на 01.02.2008г. Там те се изложиха като кифли пред цяла България. Всички ние от Варна останахме Shocked ,защото едната от песните, която девойката се преструваше, че пее, всъщност беше хит неотдавна и е в изпълнение на МЕРАЛ!!! Предполагам, че е трябвало да имат две изпълнения, но понеже девойчето има само една, решиха, че ние сме балъци и няма да се усетим. Но уви! Много голям фал!!! Момчета, много се изложихте и разочаровахте феновете си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
desyul

МнениеПуснато на: Съб Фев 02, 2008 12:46 pm    Заглавие: Долна кражба Отговорете с цитат

По принцип не гледам БТВ, още по-малко Комиците. Снощи случайно превключих канала и по едно време чух познат глас, няма как да не позная гласа на сестра си, обаче като погледнах, какво да видя - неизвестна за мен девойка се кълчи и пъне на хита на сестра ми. Девойчето и то иска да стане певица, ама защо с кражба, бе мойто момиче? Така ли се отива на Евровизия, девойко руса?(вицове за блондинки колкото щеш) Преди няколко години една друга група се опита да го направи това, но те поне си изпяха сами песента, не си отваряха устата на фона на чужда песен. Всъщност може и да не си виновна, но в случая ще го отнесеш. Защо си отваряш устата на чуждо изпълнение, има голяма разлика в това да си певец и буфосинхронист. Ти буфосинхронистка ли си? А вие, великите музиканти от Дийп зоун проджект? Законно ли е това, което направихте? Чувала съм да се крадат деца, да се крадат идеи, да се крадат вещи, сега чух и видях как се краде глас. Това е противозаконно. Защо откраднахте гласа на Мерал?
Всъщност не може да откраднеш глас, може само да се изложиш, като се опиташ да го откраднеш. А вие много се изложихте. И негативите са у вас, а не у Мерал.
Жалко, много жалко за Вас. Съжалявам Ви.
Върнете се в началото
dj dian

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб Фев 02, 2008 1:19 pm    Заглавие: Deep Zone v Komicite Отговорете с цитат

Privet.
Durja da otbeleja che v predavaneto se poluchi greshka na ton rejisiora kato se pusna tazi pesen, koiato po princip ne triabvashe da se izluchi v predavaneto(za "Iskam Da Te Imam" stava vupros). A drugata greshka dopushan az, kato sum oburkal diskovete i sum vzel versiata s meral a ne s Joanna s koiato imame sushtata pesen. Vednaga sled predavaneto se obadih na Meral da i obasinia situaciata i neshtata sa izchisteni. Prosto stana tupa greshka !!! Nie uchastvahme v showto za da predstavim nai novata ni pesen "Dj Take Me Away". Taka che sujeliavam za situaciata no niama bezgreshni hora Smile
Pozdravi
Dian (Deep Zone)
www.deepzoneproject.com
giraffe

МнениеПуснато на: Пон Фев 04, 2008 12:15 pm    Заглавие: Re: Deep Zone v Komicite Отговорете с цитат

Taka e, greshkata e v nas, za koeto se izviniavame
Върнете се в началото
desyul

МнениеПуснато на: Пон Фев 04, 2008 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би съм била по-рязка в изказването си, за което и аз се извинявам. Разбира се, безгрешни хора няма, който не работи, той не греши. Пожелавам успех на Дийп зоун проджект на финала за Евровизия и им стискам палци. Те го заслужават.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> Да, ама не Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети