www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

МИСЛИ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Miglena Kraleva

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Абсолютно си права.А за актьорите -дори да излезнат на сцената ,да поседят 5 мин без нищо да казват само да се гледат един друг-ще е много смешно/поне на мен/ ,те са НАЙ-ДОБРИТЕ Very Happy Very Happy Very Happy .ДА ти кажа имам страхотна идея за нов герой,но ще изчакам да свърши конкурса и тогава мога да им я предложа Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 1:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Miglena Kraleva"]А за актьорите -дори да излезнат на сцената ,да поседят 5 мин без нищо да казват само да се гледат един друг-ще е много смешно/поне на мен/ ,те са НАЙ-ДОБРИТЕ Very Happy Very Happy Very Happy .[/quote]
Така, както си го написала, в съзнанието ми веднага изниква образа на Любо Нейков Very Happy Very Happy Very Happy Само като си помисля за него и ми става смешно. Да не дава Господ да го видя някъде случайно. Най-вероятно ще започна да се смея и ще изглеждам неадекватно.
[quote]ДА ти кажа имам страхотна идея за нов герой,но ще изчакам да свърши конкурса и тогава мога да им я предложа Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]
Може да те одобрят и да станеш част от екипа им. Да не забравиш да пишеш пак тука. Казвам им от колко време, че трябва да се регистрират хора от екипа на Комиците. Във Форума на Слави, например редовно влизат част от сценаристите. Да видиш какво става, тогава, не е истина Very Happy . Ще се утрепят един-през друг да остроумничат и да им отговарят. Трябва и тук да стане така.
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Честно да си призная,освен по скупето да си говоря с приятели,за 1 път пиша във какъвто и да е форум Shocked незнам дали да ти кажа ?на мен непрекъснато ми идват такива идеи ,че понякога само като си ги представя и ми става смешно,понякога се опитвам да ги запиша,но толкова бързо всичко става в главата ми ,че още преди да го запиша и почвам да се смея!!! Very Happy
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, аз не пиша във форума на Слави. Влизах там, заради един познат, който е регистриран там и ми беше продънил главата с приказки относно форума. Разликата и то съществена е , че там пишат главно хора над 30 години/ обсъждат се всякакви теми и в повечето случаи достатъчно компетентно/, а тук както виждаш възрастовата граница е много ниска. Има и отделен подфорум, в който потребителите могат да напишат нещо свое-стих, разказ и пр. Явно се надяват по този начин да бъдат забелязани, доколко успешно-незнам.
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Може би това се дължи на факта, че слави го дават всеки ден!,и според мен неговото шоу е по-скоро публицистично с комичен привкус,докато Комиците е комедийно шоу>Ако и те почнат да коментират сериозни социални теми,и т.н. ,но се губи цялата идея за шоуто.Хората искат да се смеят Very Happy Very Happy Very Happy , и аз съм сигурна:Комиците едва сега набират скорост Very Happy ,трябва им време!
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Определено, формата на двете предавания е различен.
"Комиците" много се доближават до т.нар. stand-up comedy, които се радват на голям успех в Америка. В чист вариант/за stand-up comedy става въпрос/, българската публика надали е дорасла за такова шоу. Все пак трябва да се съобразява и спецификата на самият пазар. И затова тук е видоизменено.Смятам, че формулата е успешна. А и защо да се дават грешни пари за авторски права на някакъв продукт, като може просто да се открадне това-онова? Very Happy
За ШС не ми се говори.Сега.
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy според мен -дораснала е не напълно ,но тенденцията е покачваща Very Happy ....Извини за въпроса ама незнам К"во е ШС,когато имаш време може да ме светнеш Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Шоуто на Слави".Извинявай, но така съм свикнала да си съкращавам и не съобразих, че за отсрещния може и да остане неразбрано.
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Miglena Kraleva"]Very Happy според мен -дораснала е не напълно ,но тенденцията е покачваща Very Happy ....[/quote]
Много хубаво казано! Very Happy
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Няма за какво се си извиняваш!!!Научих нещо ново! Very Happy Very Happy Very Happy ,а пък и аз как не се сетих,каква съм Червена шапчица Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Miglena Kraleva"]Very Happy Няма за какво се си извиняваш!!!Научих нещо ново! Very Happy Very Happy Very Happy ,а пък и аз как не се сетих,каква съм Червена шапчица Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]
То и аз съм блондинка по душа...
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy А ......то затова ли са ми руси космите по краката Very Happy Very Happy Very Happy ,
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Хей , просто се шегувам, днес ми и доста тъпо,всички са мноооооооого сериозни!!!Представи си:Седиш си в офиса ,всички тичат на горе-на долу,шефа идва и ти казва ,че трябва да свършиш нещо,което е супер важно , ти си представяш.......... -как той прави секс със жена му!!! Very Happy Very Happy Very Happy Е такъв смях ме напушва..........!!!! Wink
Върнете се в началото
Miglena Kraleva

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Rolling Eyes Леле к"ва простотия съм написала вчера!!!Sory Embarassed
мелодии една-две,
малко думи/съвсем обикновени/,
четири-пет щипки луна,
една шепа слънце,стръкче зелено и мъничко земя!!!!
Върнете се в началото
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Чет Фев 28, 2008 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Миглена и на мен ми е много скучно на работа. Но, трябва да потърпя още няколко месеца и я сменям. То и затова пиша във форума. Но, за съжаление много малко хора влизат тук и е доста скучно. За сметка на това , атмосферата е по-задушевна.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети