www.komicite.com Форуми www.komicite.com
Forum komicite

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прецакан :)

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sharky

Местожителство: Veliko Turnovo

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2008 7:53 pm    Заглавие: Прецакан :) Отговорете с цитат

ее значи мн ме е яд че неразбрах по рано за тоя конкурс щото аз сам душата на компанията Smile не сам си писал скечове никога до сега но просто по време на самия разговор оспявам да намеря смешното ... и така де ще се видим до година предполагам Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Buhti4ka

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо не им пратиш нещо по мейла? Ако си много добър, не ти е нужен конкурс Wink
Върнете се в началото
sharky

МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами като за начало трябва да го измисля никога не сам писал скечове или нещо подобно и другото е да ми даде6 емайл че нещо немоа се опраям с тия форуми Smile и междодругото то така написано няма да е достатачно .... Smile но ще се опитам да ви саборя от смях Smile
Върнете се в началото
s81

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами като за начало трябва да го измисля никога не сам писал скечове или нещо подобно и другото е да ми даде6 емайл че нещо немоа се опраям с тия форуми и междодругото то така написано няма да е достатачно .... но ще се опитам да ви саборя от смях

ее значи мн ме е яд че неразбрах по рано за тоя конкурс щото аз сам душата на компанията не сам си писал скечове никога до сега но просто по време на самия разговор оспявам да намеря смешното ... и така де ще се видим до година предполагам

Първо ти предлагам да се научиш да пишеш!С тези правописни грешки едва ли ще направиш впечетление с друго, освен с това, че нямаш елементарна култура!Нямам нищо лично против теб, просто неграмотността на повечето от пишещите във форума ме влудява......
Върнете се в началото
sharky

МнениеПуснато на: Пет Фев 29, 2008 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пиша с правописни грепки защото се пак чат езика неизползваме ъ а пишем а и за тва Wink тъйче съжелявам ..
Върнете се в началото
summer656

МнениеПуснато на: Пет Фев 29, 2008 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

s81 това е форума на смеха, а не на провописа Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
darcas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 10:32 am    Заглавие: Браво пич Отговорете с цитат

Само че, трябва да знаеш, че има много голяма разлика в това да си смешен и да говориш майтапи, и в това да пишеш и измисляш на хартия такива. Второто е доста по-трудно. Аз бях на кастинга и там имаше зевзеци вякакви, пускаха майтапи, стана смях, но като дадоха задачите и белия лист, нещата вече бяха други. Чувството за хумор е необходимо, но недостатъчно условие, поне според мен. Трябва и добре да можеш да опишеш, това, което мислиш, че ще бъде забавно. Успех!
s81

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна съм, че това не е форум на правописа, но става въпрос за елементарни правописни грешки и то не е само от чат езика...Незнам sharky обаче в едно изречение имаш по 3 грешки...Просто имам предвид, че ако отидеш на конкурса, колкото и да си добър с този правопис...едва ли...Приеми го като съвет, а не като упрек Very Happy
Върнете се в началото
sharky

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2008 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ся ако искаш да кажеш че пък и немога да пиша ... евала Smile ама няма проблеми възможно е ...
Върнете се в началото
Rapi

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ясно че трябва да пишем правилно... Няма значение форума за какво е. Smile То иначе за кво са ги писали тия граматически шашми... Wink
А колкото до скечовете, ще се опитам и аз! Може пък и да излезе нещо от мене... Laughing
Върнете се в началото
delfin13

МнениеПуснато на: Нед Юни 03, 2012 5:57 pm    Заглавие: Re: Прецакан :) Отговорете с цитат

[quote="sharky"]ее значи мн ме е яд че неразбрах по рано за тоя конкурс щото аз сам душата на компанията Smile не сам си писал скечове никога до сега но просто по време на самия разговор оспявам да намеря смешното ... и така де ще се видим до година предполагам Smile[/quote] E и ние зрителите изтървахме това участие Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
delfin13

МнениеПуснато на: Нед Юни 03, 2012 5:59 pm    Заглавие: Re: Прецакан :) Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sofiajoe

МнениеПуснато на: Нед Окт 26, 2014 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой може ли да ми ги каже ... Rolling Eyes Cool
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.komicite.com Форуми -> ПРЕДАВАНЕТО Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети